piątek, 15 lutego 2013

wczorajsze, małe, wielkie święto

Wczoraj jednak nie napisałam. Większość dnia spędziłyśmy z Martą u Ady (jej dziewczyno, jak można tak daleko mieszkać !). Wróciłyśmy późnym wieczorem, więc nie chciało mi się już odpalać laptopa, ale mam nadzieję, że wszyscy zakochani i niezakochani przyjemnie spędzili ten dzień. Oprócz tego wszystkim, którzy zostali trafieni strzałą amora chciałam życzyć żeby Wasze uczucia nigdy nie wygasły i żebyście nigdy się sobą nie znudzili^^. Dla jednych to wielkie święto, dla innych trochę mniejsze.. Ja należę raczej do tej drugiej grupy. Poza tym sądzę, że uczucia powinniśmy okazywać sobie codziennie, a nie tylko w Walentynki.
My bawiłyśmy się świetnie. Oczywiście tańca, śpiewania, robienia słodkich foci oraz wielu innych głupich rzeczy nie mogło zabraknąć.  Nieważne, że nie mamy drugiej połówki, ważne że mamy siebie <3. Kocham was dupy :*. Dzięki Wam te Walentynki były udane :). 
Dzisiaj natomiast pojechałyśmy z Martą do Piotrkowa. No i jak na złość nic nie kupiłam. Denerwujące. Jutro chyba posiedzę trochę w domu i spędzę czas z rodzicami. Tata znowu wyjeżdża :c.kocham to ..
xoxo

2 komentarze:

  1. Świetny BLOG !

    Zapraszam do mnie .. ; **

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że spędziłaś miło czas :)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz czytam i na każdy odpowiadam. Za wszystkie wpisy bardzo dziękuję :).

Osoby, które czytają