niedziela, 24 lutego 2013

the end of a winter holidays/harlem shake

To, co dobre, szybko się kończy - to przysłowie jest jak najbardziej prawdziwe. Ferie w województwie Łódzkim, Lubuskim, Śląskim, Pomorskim i Podkarpackim dziś oficjalnie się kończą. Niestety znowu zacznie się wstawanie o 7.00 rano, szybkie jedzenie śniadania, gnanie na ostatnią chwilę do szkoły, nudzenie się na wf-ie, spanie na religii, ściąganie na matmie, gadanie na polskim, nic nierobienie na muzyce i plastyce, męczenie się na historii i spóźnianie na informatykę -,-. Nie chcę tego. Znów uczenie się na te wszystkie kartkówki, sprawdziany, pytania. Jak ja to uwielbiam .. Mam nadzieję, że szybko wkręcę się w wir czekającej na mnie pracy, bo inaczej nie przeżyję. Pozostaje mi tylko cieszyć się ostatnimi godzinami ferii (a zostało tylko 5h i 39 minut) przy ciepłej czekoladzie z dobrym filmem i wspominać fajne momenty jakie przeżyłam w ciągu tych dwóch, krótkich tygodni.

Jednak zanim wyloguję się z Bloggera chce Wam jeszcze pokazać hit ostatnich czasów w internecie, który podbija po kolei poszczególne kraje świata. Mowa oczywiście o Harlem Shake. Utwór mimo swojej absurdalności ma rzesze fanów na całej kuli ziemskiej. Harlem został nagrany w lutym tego roku przez grupę australijskich mężczyzn. Podkład jest krótki, bo trwa jedynie 30 sekund i jest mieszanką drum'n'bass, electro i dubstepu. Jego autorem jest DJ Baauer. W pierwszych scenach filmiku wszystko wydaje się być spokojnie - ludzie czytają gazety, siedzą, spacerują, grają w gry planszowe. Tylko jedna osoba tańczy do muzyki techno - najczęściej w masce lub kasku. Potem następuje cięcie,a po nim w kolejnych scenkach wszyscy szaleją, tańczą. Oprócz tego pojawiają się Power Rangers, Spiderman, człowiek z głową konia, Teletubisie i wiele innych dziwnych postaci. Ten utwór jest tak popularny, że wiele osób zgodnie twierdzi, że Harlem Shake staje się sporą konkurencją dla Gangnam Style.


i jeszcze raz przemijający powoli Gangnam Style ..

A co wy myślicie o Harlem Shake ?Oprócz tego chciałabym Wam jeszcze polecić blog, który zaczęłam czytać niedawno (dopiero wczoraj), ale już zrobił na mnie spore wrażenie. Można w nim znaleźć dużo modowych porad i inspiracji ~ http://deynn.blogspot.com/ ~xoxo

1 komentarz:

Każdy komentarz czytam i na każdy odpowiadam. Za wszystkie wpisy bardzo dziękuję :).

Osoby, które czytają